SONETT Prášek do myčky

SONETT Prášek Do Myčky

SONETT Prášek do myčky

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: EkoDrogerie
Dodavatel:Sonett
Cena:1289.00 Kč
SONETT Prášek do myčky 3,75 (75%) 40 hodnocení

100% přírodní prášek do myčky Sonett dokáže vyčistit mastnotu i zaschlé skvrny. Tento mycí přípravek zvládne i silné znečištění, přestože neobsahuje agresivní bělicí prostředky s obsahem chloru, enzymy, fosfáty a tenzidy.

Přípravek splňuje parametry vegan produktu, nebyl testován na zvířatech, je dobře odbouratelný v přírodě, obal je z recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

1 kg prášku vystačí na 50 -100 mycích dávek, záleží na tvrdosti vody (1 dávka = 15-30 g prášku). K dávkování doporučujeme použít Sonett Odměrku na prášek do myčky.

 

Použití
Prášek je vhodný pro všechny typy domácích myček do teploty až 75 °C. Nedoporučuje se pro použití na stříbrné nádobí, olovnaté křišťálové sklo a ručně malovaný porcelán.

Dávkování
Dávkujte 15-30 ml na jeden mycí cyklus. Přípravek nasypejte do příslušného zásobníku. Dodržujte pokyny výrobce vaší myčky. Pro dokonalý účinek je třeba pravidelně používat leštidlo a regenerační sůl do myčky Sonett. V případě zabudovaného elektronického změkčovače vody se nedoporučuje ekologické mycí prostředky Sonett používat.

Bezpečnost
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu. 

Složení
> 30 % silikáty, > 30 % citrát, 5-15 % peruhličitan sodný, 5-15 % soda (uhličitan sodný)

 

Použité suroviny představují co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Prášek do myčky neobsahuje parfemaci, fosfáty, enzymy, protispékavé látky, plnidla a optické rozjasňovače. Vhodné pro ČOV.
Hledáte Ekologické mytí nádobí? V sekci domácnost a úklid | ekodrogerie je možné objevit jedinečné sonett prášek do myčky!
© 2023Kontakt